SON DAKİKA

Revizyon Haber

ÜNLÜ OYUNCU BURSALILAR’LA BULUŞTU

ÜNLÜ OYUNCU BURSALILAR’LA BULUŞTU
298 views
22 Ocak 2022 - 19:10

Ünlü tiyatro ve sinema sanatçısı Cengiz KÜÇÜKAYVAZ TKM Sanat’ın organize ettiği etkinlikte Bursalı sevenleri ile bir araya geldi. Oyunculuk eğitimi üzerine dersler vermek ve workshop etkinliğine katılmak üzere Bursa’ya gelen KÜÇÜKAYVAZ, Bursalılar’ın yoğun ilgisi ile karşılandı.

Bursa Ördekli Kültür Merkezi’nde heyecanlı bir kalabalığın katılımı ile gerçekleşen coşkulu gecede ünlü program yapımcısı ve sunucu Aykut PALA, KÜÇÜKAYVAZ’a eşlik etti. Program Aykut Pala ve seyircilerden gelen sorularların KÜÇÜKAYVAZ’a yönlendirilmesi ile söyleşi havasında başladı. Sonrasında sanat hayatından önemli tecrübeleri davetlilere aktaran KÜÇÜKAYVAZ, geceye katılanlar arasından seçtiği gençler ile bazı sahne ve doğaçlama derslerinin örneklerini sergiledi. İzleyenlerin keyifli dakikalar geçirdiği bu doğaçlama oyunlar geceye katılanları kahkahaya boğdu.

Oyuncu olmak isteyenler için önemli tavsiyelerde de bulunan usta oyuncu, bu işin sabırla ve eğitimle basamakları teker teker aşarak olması gerektiğini, kimsenin kısa yoldan şöhret vadedenlere aldanmaması gerektiğini vurguladı. Kendi hayatından verdiği örnekler ile yaşadığı zorlukları da anlatan KÜÇÜKAYVAZ zaman zaman izleyenlerin duygulandığı anılarını da izleyiciler ile paylaştı.

İzleyenleri kimi zaman kahkahaya boğan, kimi zaman düşündüren ve duygulandıran bu keyifli gecede TKM Sanat’ın gelenler için hazırladığı sürpriz hediyelerin çekilişinin de yapılması eğlenceli dakikalara sahne oldu.

Uzun yıllardır Bursa’da sanat ve sporun hemen hemen her branşında eğitimler veren TKM Sanat ve Spor Akademisi bu organizasyon ile de Bursalılar’ın gönlünü fethetti. Oyunculuk Eğitimi ve yaratıcı drama da olmak üzere tüm enstrüman gruplarında eğitim veren TKM, açmış olduğu ses ve görüntü stüdyosu ile de profesyonel projelere imza atmaya devam etmektedir.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Copyright © 2020 Revizyon Haber | Tüm hakları saklıdır.