SON DAKİKA

Revizyon Haber

TRT’nin prestijli ödülü ‘Arayış’a verildi

Bu sene yedincisi düzenlenen TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda ödüller sahiplerini buldu. Birçok projenin yarıştığı etkinlikte Ömer Güler “Arayış” isimli eseriyle belgesel kategorisinde birinciliği kazandı.

TRT’nin prestijli ödülü ‘Arayış’a verildi
454 views
13 Ekim 2021 - 16:53

TRT’nin 2021 Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda, ödüller sahipleri ile buluştu. Jüri üyeliklerini Pelin Çift, Çağlar Demirkapı, Cemil Yavuz, Özay Şendir, Ahmet Yeşiltepe, Füsun Alkan, Ahmet Akçakaya, Harun Yöndem, Seda Öğretir, Nazlı Çelik, Serdar Karagöz, Ersin Çelik, Erbatur Ergenekon, Hakan Söğüt, Mennan Şahin, İbrahim Altay, Murat Soner, Fırat Albayram, Levent Dönmez, Nilgün Balkaç, Prof. Dr. Gürer Gülsevin ve Erdoğan Arıkan’nın yaptığı yarışmada, Radyo Yayıncılığı, Televizyon Yayıncılığı, Haber Yayıncılığı, Dijital Yayıncılık ve Güzel Türkçe kategorilerinde ödüller verildi.

“ARAYIŞ” BİRİNCİ OLDU

Necmettin Erbakan Üniversitesi / Sinema Televizyon bölümü 3.Sınıf öğrencisi Ömer GÜLER, TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda Televizyon Yayıncılığı/Belgesel Film kategorisinde Arayış isimli eseri ile birinci oldu.

Ödül töreninde konuşan Güler, şu ifadeleri kullandı:

“Öncelikle bu ödülü bana layık gören jüriye çok teşekkür ediyorum. TRT ailesine bizlere bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ediyorum. Konya Necmettin Erbakan üniversitesine ve üniversitemiz bünyesinde henüz bu sene kurulan Konya Film Atölyesi’ne, filmde bütün emeği geçen arkadaşlarıma, hocalarıma, ustalarıma çok teşekkür ediyorum. Bu ödülü babaanneme ve dedeme aynı zamanda TESAM ve TESİAD kurucu genel başkanı Sayın Muhammed İlyas Bozkurt beyefendiye armağan ediyorum. İyi akşamlar diliyorum, teşekkür ederim.”

Haber: Samet SAYAN

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Copyright © 2020 Revizyon Haber | Tüm hakları saklıdır.