SON DAKİKA

Revizyon Haber

MHP’li vekil: EYT’liler ile uzlaşma içindeyiz

Son açıklamalarla birlikte Cumhur İttifakı’na üye Ak Parti ve MHP’nin EYT konusunda ayrı düşüncelere sahip olduğu ortaya çıktı.

MHP’li vekil: EYT’liler ile uzlaşma içindeyiz
1.228 views
21 Kasım 2021 - 11:21

MHP heyeti, “Adım Adım 2023 İl İl Anadolu” temalı program kapsamında Batman’da muhtarlar ve STK temsilcileriyle bir araya geldi.

Heyette bulunan MHP İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, gündemle ilgili şu açıklamalarda bulundu:

– Cumhur İttifakı biliyorsunuz liderimiz Devlet Bahçeli’nin büyük katkılarıyla Cumhurbaşkanı hükümet sistemiyle hayata geçirildi.-

Şu anda da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili hükümet, çok hızlı acil kararlar alması gerektiğinde hiç tereddüt etmeden, hiç gecikmeden, bir an önce kararlar alıp ülkenin yönetimine ciddi şekilde katkı sunduğunu hepimiz müşahede ediyoruz.

ASGARİ ÜCRET VE 3600 EK GÖSTERGE

– Emeklilikte yaşa takılanlarla ilgili bir uzlaşı içerisindeyiz. Asgari ücretin dar gelirli vatandaşlarımızın yaşayabileceği bir seviyeye çekilmesi, özellikle memur ve emeklilerimiz için 3600’ün bir an önce hayata geçirilmesi ile ilgili çalışmanın takipçisiyiz.

-40 yılı aşkındır Türkiye Cumhuriyeti Devleti terörle mücadele ediyor.

– Yine liderimiz yaklaşık bir ay önceki bir grup toplantısında terörle ilgili belirtiği mesajda, şu ana kadar terörle mücadelede yapılan masrafın 2 trilyon 240 milyar dolar olduğunu ifade etmişlerdir. Terörün beli kırıldı çok şükür.

– Bundan sonraki süreçte önümüz açıktır. Bundan sonraki süreçte Batmanlı, Mardinli, Siirtli hemşerilerimiz daha huzurlu daha güvenle yarına bakabilecek durumdadır. Bu konuda yapılması gereken her şey sonuna kadar yapılacaktır.

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Copyright © 2020 Revizyon Haber | Tüm hakları saklıdır.