SON DAKİKA

Revizyon Haber

Eyt dosyası Meral Akşener’de

EYT’liler tarafından hazırlanan sorunlar ve çözüm yolları dosyası İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e birinci elden teslim edildi.

Eyt dosyası Meral Akşener’de
648 views
04 Aralık 2021 - 10:11

Manisa EYTSYD Derneği tarafından hazırlanarak, İYİ Parti Manisa İl Başkanlığına sunulan sorunlar ve çözüm yolları dosyası İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e elden teslim edildi.

Manisa EYTSYD Derneği Başkanı Metin Pekkaraca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Manisa EYTSYDD olarak hakkımız olanı almak adına Manisa İYİ Parti İl başkanlığına sunmuş olduğumuz dosyamız 1. elden İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener’e sunulmuştur.


Kendilerine teşekkür ederiz. Bizi bizden dinleyen, derdimizle dertlenen kim varsa hepsine selâm olsun” dedi.

MHP’DEN EYT AÇIKLAMASI: GEREKEN YAPILACAK

Diğer yandan Devlet Bahçeli’nin EYT sorununu grup toplantısında gündeme getirmesinin ardından MHP cephesinden ardı ardına değerlendirmeler geliyor. MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt, “gereken yapılacak” mesajı verdi.

MHP Kocaeli İl Başkanı Yunus Emre Kurt’tan EYT konusunda açıklama geldi.

Çağdaş Kocaeli gazetesi Yazarı Sadun Çetin’e değerlendirmelerde bulunan Kurt, “asgari ücret, emekli maaşları, 3600 ek gösterge ve EYT meselesi ne olacak?” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“Şu anda özellikle sabit gelirli vatandaşlarımızın çok zor günlerden geçtiğini biliyoruz. Ama vatandaştaki kanı ise bu ekonomik durumun çözümünün yine Cumhur İttifakı’nda olduğu yönünde. 2022 yılı asgari ücretin 4 bin lira bandında olacağını tahmin ediyorum. Diğer konularda da gerekenlerin yapılacağına inanıyorum. Sayın genel başkanımızın bu konudaki duruşu çok net. Kimse merak etmesin, zor süreçten geçiyoruz ama geçeceğimiz yeni ekonomi modelinde sıkıntılar ortadan kalkacak ”

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Copyright © 2020 Revizyon Haber | Tüm hakları saklıdır.