SON DAKİKA

Revizyon Haber

APPLE’IN YENİ ETKİNLİĞİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

En Yeni Mac’lerin tanıtılması beklenen Apple etkinliği için tarih belli oldu

APPLE’IN YENİ ETKİNLİĞİ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!
170 views
13 Ekim 2021 - 10:35

Event için özel hazırlanan animasyon yayınlandı

14 Eylül’de düzenlemiş olduğu California Streaming etkinliğinde iPhone 13 serisini, yeni iPad’leri ve Apple Watch Series 7’yi duyuran Apple, bir sonraki lansmanı için tarih verdi. “Unleashed” isimli etkinlik 18 Ekim Pazartesi günü Türkiye saatiyle 20:00’da çevrim içi ortamda gerçekleşecek. Apple’ın YouTube kanalında ve resmî web sitesinde canlı olarak izlenebilecek.

AirPods 3 olarak adlandırılması beklenen yeni kulaklık modelinin 18 Ekim’de karşımıza çıkması bekleniyor. Ayrıca yeni nesil Mac’lerin de 14 Eylül’de geleceği tahmin edilmekteydi. Ama bu da gerçekleşmedi.

UNLAESHED’DE NELER VAR?

Apple, geçtiğimiz sene ARM tabanlı Silicon işlemcisinden (M1) güç alan ilk cihazlarını tanıtmıştı.

M1 işlemcili Mac Mini, iMac, iPad Pro, MacBook Air ve MacBook Pro’yu görmüştük

18 Ekim Pazartesi gerçekleşecek etkinlikte ise, Silicon mimarisinin güncellenmiş versiyonu olan M1X işlemcili MacBook Air, MacBook Pro ve Mac Mini modellerinin tanıtılacağı tahmin ediliyor. Ayrıca AirPods 3 olarak adlandırılması beklenen yeni kulaklık modelinin tanıtılması da söz konusu.

Unleashed etkinliğinde, tanıtılacak bilgisayarlar ile beraber uzun süredir beta aşamasını sürdüren macOS 12 Monterey işletim sisteminin çıkış tarihi de açıklanacak.

Apple’ın Pazarlamadan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Greg Joswiak, etkinliğe özel hazırlanan animasyonunu saat 19:05’te #AppleEvent etiketiyle Twitter hesabından paylaştı.

Haber: Samet SAYAN

SON DAKİKA HABERLERİ
POPÜLER FOTO GALERİLER

Copyright © 2020 Revizyon Haber | Tüm hakları saklıdır.